Zasłony i rolety rzymskie – krojone na miarę potrzeb i marzeń

Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. My mówimy, że wszystkie domy powinny być wyposażone w rolety rzymskie, bo nie drugich dekoracji okiennych o tak licznych walorach, jak one. Co więcej, mowa zarówno o formie, jak i funkcji. Dlatego z pełnym przekonaniem i nieskrywaną dumą zapraszamy do naszego świata rolet, w którym każdy koneser pięknych wnętrz i praktycznych rozwiązań znajdzie coś idealnego do swojego mieszkania, czy biura.

obrazek

tytuł rozwijanych sekcji

Różnimy się od innych producentów rolet tym, że nasze produkty są krojone nie tylko na miarę potrzeb, ale też na miarę marzeń. U nas krok po kroku można zamówić dokładnie takie rolety, o jakich dawno się myślało – a cała procedura jest niezwykle prosta i wygodna. Wystarczy wybrać parametry, jak: preferowany model, pożądany stopień przezroczystości, strona sterowania, wymiary, ulubiona tkanina. Wychodzimy naprzeciw sugestiom naszych Klientów i dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, jaka tkanina podoba się im najbardziej – oferujemy możliwość wysłania próbek, które ostatecznie pozwolą rozwiązać ten dylemat. Z chęcią też doradzamy i odpowiadamy na wszystkie pytania. Naszym celem jest pełna satysfakcja każdego Klienta, bo wiemy, że zamówione u nas rolety staną się integralną częścią Państwa codzienności. To duża odpowiedzialność, którą z chęcią bierzemy na siebie.

Oferowane w naszym sklepie tkaniny to nasza wielka duma, a zarazem powód, dla którego wiele osób decyduje się właśnie na naszą, a nie konkurencyjną ofertę. Staramy się wykorzystywać jak najwięcej naturalnych tkanin, ale i nie brakuje tych z tworzyw sztucznych. Pewne jest, że każdy znajdzie te dopasowane do swoich potrzeb, preferencji, budżetu – bo tak jak podkreślaliśmy wyżej: nasze rolety rzymskie są krojone na miarę marzeń. Tworzywo sztuczne PES, z którego jest tworzona duża część naszych tkanin wyróżnia się licznymi cechami, które niosą korzyści dla użytkownika końcowego. To materiał łatwy w utrzymaniu, odporny na blaknięcie i działanie wysokich temperatur. Jest też bardzo stabilny wymiarowo. To wszystko sprawia, że opinie zadowolonych Klientów, którzy postawili na zasłony, czy rolety wykonane właśnie z tego surowca, są najlepszym dowodem na słuszność takiej decyzji.

Celem maksymalnego ułatwienia zamówienia u nas rolet zgodnych totalnie z wymogami, oddajemy do dyspozycji konfigurator. Pozwala on na zaprojektowanie kompletnego systemu do rolet, którego wykonaniem zajmiemy się dla Państwa indywidualnie, całościowo, profesjonalnie. W naszym konfiguratorze można określić pożądany styl kaset, które są niezbędnym elementem każdego systemu do rolet. Istotne jest również wskazanie wymiarów oraz tego, jaki obciążnik ma zostać dobrany do konstrukcji. Dajemy też możliwość wyboru koloru sznurka, a opcja doboru rodzaju fiszbin, jaką również zapewniamy – jest kolejnym atutem, za który jesteśmy doceniani przez klientów. Inne parametry możliwe do osiągnięcia z naszym konfiguratorem systemów do rolet to: rodzaj łańcuszka, sposób montażu oraz strona sterowania.

To proste! To nasza specjalność, a gdy ktoś poświęca całą swoją uwagę jednej niszy – można mieć pewność, że efekt finalny tych starań musi być doskonały. Posiadamy szeroki wybór możliwości i doświadczenie, co powinno dać Państwu pewność, że jeśli rolety rzymskie – to tylko u nas!

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się najlepiej na świecie. Rolety i zasłony to jedne z tych elementów wyposażenia, które w dużym stopniu przekładają się na to poczucie. Jeśli chcą Państwo, by dekoracje okienne ulokowane w najbliższym otoczeniu przyczyniły się tylko do dobrych emocji – warto pochylić się nieco bardziej nad wyborem tkaniny, która de facto stanowi najważniejszy i najbardziej eksponowany element całego systemu do rolet.

Świadomi tego, że każdy ma swoją własną wizję na rolety, czy zasłony do domu – dajemy do dyspozycji bogaty wybór możliwości. Paleta tkanin i ich wariacji jest naprawdę ogromna, dlatego ułatwiamy wybór – przygotowaliśmy filtry, dzięki którym odnalezienie wymarzonej opcji nie zajmie dużo czasu. Wystarczy zaznaczyć, jakiego stopnia przezroczystości się szuka i w jakim budżecie chce się zmieścić – w ułamku sekundy wybór tkanin zawęzi się zgodnie z podanymi parametrami. Po ujrzeniu na liście tkaniny, która ma szansę być tą ulubioną – zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Wybór tkaniny na rolety to duży temat i ważna decyzja. Od stopnia przezroczystości, przez kolorystykę, po wymiary. Wszystko musi być totalnie przemyślane i nieprzypadkowe – w końcu systemy do rolet to niemała inwestycja i wszyscy chcą, by produkt finalny był dokładnie taki, jakiego się szukało. Całkowicie to rozumiemy i dlatego chcemy to zadanie Państwu maksymalnie ułatwić, a wyrazem tego jest możliwość zamówienia u nas próbek. Oferujemy próbki tkanin w symbolicznej kwocie, co jest kolejnym dowodem naszej pro konsumenckiej postawy. Można u nas zamówić próbki tkanin na metry bieżące z wszystkich dostępnych wzorów, zatem bez względu na to, ile z dostępnych propozycji wpadnie w oko, tyle podeślemy!

Nasze próbki tkanin na rolety cieszą się popularnością wśród Klientów, pozwalają bowiem zobaczyć materiał na własne oczy, dotknąć go i porównać przy różnym świetle, czy bezpośrednio w towarzystwie reszty wyposażenia pokoju, w którym rolety mają się znaleźć. Aby zamówić u nas próbki, można skorzystać z dostępnych filtrów, które pomogą zawęzić decyzję. Pierwszym, zalecanym krokiem jest zaznaczenie parametru dotyczącego stopnia przezroczystości. Do wyboru dajemy Państwu tkaniny o następujących poziomach zaciemnienia: przezroczysty, półprzejrzysty, zaciemniający. Mogą też Państwo od razu zaznaczyć przedział cenowy, dzięki czemu ma się pewność, że zamawiane systemy do rolet będą zgodne z zaplanowanym na ten cel budżetem.

Jeśli zdarzy się tak, że pomimo dostępu do szczegółowych informacji na naszej stronie, jak również zamówienia próbek preferowanych tkanin, nadal będą Państwo mieć wątpliwości, które wzory finalnie wybrać – jesteśmy do dyspozycji. Z radością i zaangażowaniem odpowiemy na każde pytania, a i z ochotą pomożemy w wyborze na bazie własnego, bogatego doświadczenia w tej branży. Zależy nam na pełnej satysfakcji każdego z naszych Klientów, dlatego warto skontaktować się z nami i skorzystać z fachowej wiedzy, którą chętnie się dzielimy.

Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, by zamawiane u nas rolety rzymskie były idealne pod każdym względem. W związku z tym wiemy, że nawet najbardziej pieczołowicie dobrana tkanina nie może być tym ideałem – jeśli wykonana z niej zasłona, czy rolety nie będzie odpowiedniego rozmiaru. Właśnie dlatego oferujemy naszym Klientom możliwość zamawiania tkaniny na metry bieżące – każdej, bez wyjątku. To daje nam pewność, że robimy wszystko, by wybrany produkt i jego finalna wersja stanowiły kompleksową odpowiedź na Państwa potrzeby, a Państwu ułatwia zamówienie dokładnie takiej ilości materiału, jaka jest do danego systemu potrzebna.

W tym miejscu mają Państwo więc możliwość zamówienia taką ilość metrów bieżących danej tkaniny, jaka wpisuje się w dekoracje okienne, które będą z niej wykonane. Aby łatwiej było znaleźć tkaninę dopasowaną do projektu, zachęcamy do skorzystania z filtrów, które pomogą określić parametry takie jak: poziom zaciemnienia (tkanina przezroczysta, półprzejrzysta, zaciemniająca), przedział cenowy. Po ustaleniu tych kwestii można przejść do przeglądania dostępnych tkanin, których jest naprawdę wiele. Jeśli któraś wpadnie Państwu w oko w szczególny sposób, ale oprócz niej jeszcze kilka innych – warto pamiętać, że przed zamówieniem konkretnej ilości metrów bieżących, można zamówić próbki tychże tkanin, które za symboliczną kwotę pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Jeśli tylko pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, co do tego, jaką ilość metrów bieżących danej tkaniny powinno się zamówić, bądź też będą mieć Państwo inne, związane z ofertą pytania – warto pamiętać, że z chęcią na wszystkie odpowiemy. Być może mają Państwo do czynienia po raz pierwszy z roletami rzymskimi i nie ma nic wstydliwego w zadawaniu pytań, nawet jeśli wydają się Państwu banalne. My specjalizujemy się w tym temacie i robimy to już wiele lat, z chęcią podzielimy się swoją wiedzą, aby mogli Państwo cieszyć się idealnymi roletami na wymiar.

O Firmie

Atrakcyjna oferta to jedno. Zaufanie do sprzedawcy – to drugie. Chcąc, aby mieli Państwo pewność, że sklep tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem – zachęcamy do zapoznania się z krótkim zarysem naszej już kilkunastoletniej działalności w branży.

e-rzymskie.pl – z miłości do wnętrz pięknych i funkcjonalnych!

Nasza firma powstała w roku 2006 i od tego czasu wiele już zdążyliśmy osiągnąć, usatysfakcjonować ogrom Klientów, jak również zdobyć wiele doświadczeń. Strona internetowa, na której się Państwo znajdują to wizytówka firmy L-INVEST Bartosz Lewandowski i stanowi stworzone z myślą o odbiorcach oferty miejsce, w ramach którego można przejrzeć ofertę i stworzyć zamówienie.

To niejako internetowa studnia dekoracji wnętrz jesteśmy szczęśliwi, że przez te wszystkie lata, tak wiele osób chciało z niej zaczerpnąć inspirację aranżacyjną, a co więcej – wprowadzić ją do swojej przestrzeni życiowej.

e-rzymskie.pl – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do prywatnych właścicieli domów, ale też do wszystkich osób i firm, którym zależy na tym, by żyć i pracować w miejscach pięknych i funkcjonalnych.

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie,

  • stawiamy przede wszystkim na jakość,

  • wyróżnia nas elastyczność i otwartość na potrzeby klienta.

 

Do przejrzenia naszych propozycji zachęcamy również dekoratorów wnętrz, restauracje, pensjonaty, małe hotele, jak również wszelkie inne miejsca użyteczności publicznej o podobnych priorytetach.

Państwa potrzeby – nasze narzędzia

Zależy nam na pełnej satysfakcji z dokonanych u nas zakupów, dlatego przez lata praktyk staraliśmy się udoskonalić proces zamawiania naszych produktów. Owocem dążenia do takiej jakości usług są dostępne na stronie konfiguratory, dzięki którym nie tylko można wygodnie i bez komplikacji zamówić produkty, ale również dokonać wyceny siedząc w zaciszu własnego domu.

Przy okazji warto zaznaczyć, że jesteśmy cały czas otwarci na dodatkowe sugestie ze strony naszych Klientów. Stąd, jeśli tylko mają Państwo jakieś dodatkowe uwagi odnośnie do tego, jak jeszcze możemy usprawnić proces zamawiania na naszej stronie – będziemy wdzięczni za wskazówki!

Na koniec chcemy jeszcze wspomnieć o naszym ważnym partnerze biznesowym – marce Vadain. Nie sposób wyrazić słowami, jak piękne są produkty, które tworzą – zatem po prostu zachęcamy do zapoznania się z tym asortymentem, gdyż jesteśmy przekonani, iż trafi również i w Państwa gust.

Dziękujemy za poświęcenie chwili na zapoznanie się z profilem firmy i życzymy udanych zakupów!

 

x Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem internetowym! W związku z aktualnymi regulacjami o ochronie danych osobowych, pragniemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez nasz sklep. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies. Klikając przycisk „Zamknij komunikat” bądź kontynuując korzystanie ze sklepu akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów, w tym wyrażasz zgodę na użycie ciasteczek.