O nas

19 1

O firmie

Atrakcyjna oferta to jedno. Zaufanie do sprzedawcy – to drugie. Chcąc, aby mieli Państwo pewność, że sklep tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem – zachęcamy do zapoznania się z krótkim zarysem naszej już kilkunastoletniej działalności w branży.

Rectangle 1219

Państwa Potrzeby – Nasze Narzędzia

Zależy nam na pełnej satysfakcji z dokonanych u nas zakupów, dlatego przez lata praktyk staraliśmy się udoskonalić proces zamawiania naszych produktów. Owocem dążenia do takiej jakości usług są dostępne na stronie konfiguratory, dzięki którym nie tylko można wygodnie i bez komplikacji zamówić produkty, ale również dokonać wyceny siedząc w zaciszu własnego domu.

Przy okazji warto zaznaczyć, że jesteśmy cały czas otwarci na dodatkowe sugestie ze strony naszych Klientów. Stąd, jeśli tylko mają Państwo jakieś dodatkowe uwagi odnośnie do tego, jak jeszcze możemy usprawnić proces zamawiania na naszej stronie – będziemy wdzięczni za wskazówki!

Na koniec chcemy jeszcze wspomnieć o naszym ważnym partnerze biznesowym – marce Vadain. Nie sposób wyrazić słowami, jak piękne są produkty, które tworzą – zatem po prostu zachęcamy do zapoznania się z tym asortymentem, gdyż jesteśmy przekonani, iż trafi również i w Państwa gust.

Rectangle 1220

Z Miłości Do Wnętrz Pięknych I Funkcjonalnych!

Nasza firma powstała w roku 2006 i od tego czasu wiele już zdążyliśmy osiągnąć, usatysfakcjonować ogrom Klientów, jak również zdobyć wiele doświadczeń. Strona internetowa, na której się Państwo znajdują to wizytówka firmy L-INVEST Bartosz Lewandowski i stanowi stworzone z myślą o odbiorcach oferty miejsce, w ramach którego można przejrzeć ofertę i stworzyć zamówienie.

To niejako internetowa studnia dekoracji wnętrz jesteśmy szczęśliwi, że przez te wszystkie lata, tak wiele osób chciało z niej zaczerpnąć inspirację aranżacyjną, a co więcej – wprowadzić ją do swojej przestrzeni życiowej.

Rectangle 1221

Dlaczego Warto Nam Zaufać?

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do prywatnych właścicieli domów, ale też do wszystkich osób i firm, którym zależy na tym, by żyć i pracować w miejscach pięknych i funkcjonalnych.

Do przejrzenia naszych propozycji zachęcamy również dekoratorów wnętrz, restauracje, pensjonaty, małe hotele, jak również wszelkie inne miejsca użyteczności publicznej o podobnych priorytetach.