O nas

Poznajmy się lepiej!

Choć atrakcyjna oferta jest ważna, to kluczem do udanej relacji biznesowej jest zaufanie. Chcemy, abyś wiedział, że masz do czynienia z ludźmi zaangażowanymi w to, czym się zajmują. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, umiejętnościach i pewnego rodzaju intuicji, która pozwala nam wspierać klientów, nie tylko w trakcie wyboru produktów, ale też dużo później w ramach opieki posprzedażowej. Jesteśmy obecni na rynku od kilkunastu lat. To sporo czasu, dlatego poniżej umieściliśmy swego rodzaju pigułkę, w której znajdziesz zarys naszej dotychczasowej działalności. Zapraszamy do lektury.

Zawsze z myślą o klientach

Kiedy w 2006 roku rozpoczynaliśmy działalność, postawiliśmy przed sobą jeden cel — zadbać o pełną satysfakcję naszych klientów z dokonanych zakupów. Składa się na to kilka czynników, przede wszystkim:

  • wyroby klasy premium, zaprojektowane i wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami;

  • dopracowany proces składania zamówień — wygodny, intuicyjny, szybki;

  • kompetentna i chętna do pomocy obsługa, pomocna na każdym etapie współpracy.

Jeśli chodzi o nasze produkty, to są one przykładem najwyższej jakości. Tutaj nie ma miejsca na żadne kompromisy, każdy detal został sprawdzony na kilku etapach realizacji zamówienia. W tym kontekście warto wspomnieć o jednym z naszych najważniejszych partnerów — marce Vadain. Projektuje ona piękne wyroby, dopasowane do obowiązujących trendów, ale też szanujące klasykę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem tej marki.

Co do procesu składania zamówień, to przez lata został on dopracowany przez nasz zespół. W efekcie możemy zaproponować intuicyjne konfiguratory, które pozwalają na wygodne złożenie zamówienia, ale też na wykonanie wyceny nie wychodząc z domu. Zawsze też można liczyć na naszą obsługę, chętną do pomocy, kompetentną i skuteczną.

 

Niezwykłe miejsce w sieci

Jesteśmy miłośnikami pięknych przedmiotów użytkowych. Cenimy zarówno ich styl, wygląd, jak i funkcjonalność. Nie ukrywamy, że była to jedna z przyczyn, dla których założyliśmy naszą firmę i stronę E-RZYMSKIE.pl — miejsce, w którym znajdziesz niezwykłe żaluzje, zasłony i rolety rzymskie. Dziś, ponad piętnaście lat później, jesteśmy dumni z tego, co udało nam się stworzyć. Nasz sklep internetowy stanowi wyjątkową przestrzeń, w której odkryjesz całą masę inspiracji. Cieszy nas, że przez te wszystkie lata, tak wiele osób przekonało się, że mogą na nas liczyć i odwiedzać w poszukiwaniu natchnienia. Mamy nadzieję, że wkrótce Ty również dołączysz do grona naszych klientów — czekamy na ten moment!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Chcemy, abyś pamiętał, że przygotowana przez nas oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale też firm, instytucji, czy placówek publicznych. Jesteśmy przekonani, że nasze wyroby są w stanie odmienić każde wnętrze. To prosty sposób na to, aby żyć i pracować w miejscach pięknych oraz funkcjonalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Co więcej, wszystkich dekoratorów wnętrz, projektantów, czy właścicieli restauracji, hoteli bądź pensjonatów — zapraszamy do kontaktu. Możemy przygotować dla Was specjalną ofertę biznesowej współpracy.

P.S. Staramy się, jak możemy, ale na pewno jest coś, co można zrobić lepiej. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie — skontaktuj się z nami. Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki, które pozwolą nam ulepszyć sklep E-RZYMSKIE.pl.

Sprawdź co mówią o nas klienci

Rolety rzymskie pierwsza klasa. Przemiła obsługa i rzetelni pracownicy. Wszystko sprawnie dogadane i montaż odbył się bezproblemowo.

Łukasz Szczęsny

źródło: opinie Google

Serdecznie polecam tę firmę, bo dbają o zadowolenie klienta jak mało kto. Jestem maksymalnie usatysfakcjonowana współpracą. Rolety wyglądają bosko.

sara stencel

Sara Stencel

źródło: opinie Google

Sprawdzona firma. Jak zasłony to tylko tutaj. Duży wybór, a jakość materiałów rewelacyjna. Cena bardzo korzystna, co przeważyło, by zdecydować o zakupie.

jakub lukasiewicz

Jakub Łukasiewicz

źródło: opinie Google

5/5 - średnia ocen w
Zobacz wszystkie opinie